Przypominamy o lekturach w Internecie

Klikając w poniższe ikonki znajdziecie się na stronach, na których znajdują się lektury szkolne i inne.

Jeżele chcecie znać adresy stron do audiobooków lub filmów to zaprszamy do naszej biblioteki naClassroomie.

Mój ulubiony patriota Polski

Zapraszamy do udziałuw konkursie plastyczno-literackim

Regulamin konkursu:

1. Cele konkursu:
-      zachęcenie dzieci i młodzieży do poznania historii
-      kształtowanie postawy patriotyzmu w nawiązaniu do postaci ważnych w historii Polski
-       rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej wśród dzieci i młodzieży
-      doskonalenie technik plastycznych, cyfrowych i literackich oraz rozwój wyobraźni, twórczości i innowacyjności dzieci i młodzieży
-      kształtowanie wrażliwości artystycznej
2.  Uczestnicy: Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-8 naszej szkoły.
3.  Technika:
-      technika wykonania i format pracy są dowolne np. malarstwo, rysunek, grafika, techniki mieszane, fotografia.
-      praca lub kompozycja ma przedstawiać co najmniej  jednego polskiego  bohatera narodowego
-      praca literacka lub prezentacja multimedialna o jednym z bohaterów Polski
4. Termin  konkursu: Konkurs trwa do 30 listopada.
5.  Ocenie będą podlegały: zgodność z tematem, pomysłowość, oryginalność przekazu treści, estetyka i wysiłek ucznia.
6.  Organizatorzy: biblioteka szkolna.
7.  Nagrody: Wszystkie prace będą nagrodzone. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo oraz na stronie internetowej.
8. Prace należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.