Drodzy Uczniowie,

Otrzymujecie karty pracy z biologii do poszczególnych klas, które pomogą wam w utrwaleniu przerobionego materiału, jak i nabyć nowe wiadomości.  Materiały źródłowe z których możecie skorzystać podano poniżej. 

  1. Podręcznik z biologii „Puls Życia”  Nowa Era
  2. Podręcznik z przyrody  „Tajemnice  Przyrody”  Nowa Era
  3. www.epodreczniki.pl   -   Podręczniki wirtualne z biologii i przyrody
  4. http://www.eduseek.pl  
  5. www.interklasa.pl   -   Polski Portal Edukacyjny
  6. Biologia.net.pl
  7. Edunauka.pl
  8. http://ww2.tvp.pl/1875.dzialy

 

Materiały do pobrania kl. 4-5-6-7a, 7c- 8------> pobierz

Materiały do pobrania kl. 7b------> pobierz  (kl. 7b , proszę przesłać na podany adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  . Drodzy uczniowie, jeżeli nie macie możliwości zrobienia na komputerze i odesłania, można zrobić w zeszycie i np. przesłać zdjęcie. Sposobów jest wiele! Życzę owocnej pracy.)

Kontakt do nauczyciela : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (klasy 8d, 7c)

 

  

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE

 

 

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz