kontakt do nauczyciela: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drodzy uczniowie,

w najbliższym czasie będziecie dokonywać jednego z ważniejszych wyborów w Waszym życiu – wyboru szkoły ponadpodstawowej. Jest to decyzja, która może znacząco wpłynąć na  Waszą przyszłość edukacyjno-zawodową.

Bardzo ważną sprawą jest poznanie podstawowych zasad, terminów związanych z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych.

W związku z zamknięciem szkół oraz placówek oświatowych, doradcy z Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego wzorem lat ubiegłych nie mogą się z Wami spotkać na zajęciach grupowych w Waszej szkole lub w siedzibie LCDZ, nie mogą także udzielić Wam indywidualnej porady zawodowej w bezpośrednim kontakcie z Wami.

Możemy jednak przekazać Wam najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych korzystając z tzw. nauczania zdalnego. Poniżej zostaną zamieszczone podstawowe informacje dotyczące rekrutacji oraz karta pracy umożliwiająca Wam ćwiczenie umiejętności trafnego wyboru szkół oraz klas/oddziałów.

 Drodzy rodzice,

serdecznie zachęcamy Państwa, oczywiście w miarę posiadanych możliwości i czasu, do zapoznania się z  dokumentem dotyczącym najważniejszych informacji o tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych (załącznik nr 1) oraz kartą pracy umożliwiającą Waszym dzieciom ćwiczenie umiejętności wyboru szkół  klas/oddziałów (załącznik nr 2)

 

Życzymy miłego i owocnego wspólnie spędzonego czasu.

Doradcy zawodowi LCDZ

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załącznik nr 1              Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w pigułce

Załącznik nr 2              Karta pracy wybór szkoły ponadpodstawowej

 

PODANIA DO POBRANIA

  

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE