Drodzy Uczniowie,

w związku z nietypową sytuacją w jakiej się znaleźliśmy w ramach zajęć z fizyki proszę przerabianie lekcji online na stronie  https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/przedmioty6Jest to platforma edukacyjna na której znajdziecie zadania interaktywne do każdej z omawianych lekcji. Proszę rozwiązywać zadania online oraz korzystać z e-podrecznika. Do kl 7 i 8 będą pojawiać się 2 razy w tygodniu nowe tematy lekcji.

Proszę systematycznie przerabiać poszczególne lekcje, są tam filmy, nagrane doświadczenia oraz podsumowanie lekcji. Życzę owocnej pracy!

Ponadto udostępniam zadania do samodzielnego rozwiązania, jeżeli będziesz miał/a problem z jakimś zadaniem, to zostaw i zrób te, które potrafisz. Zachęcam do korzystania w rozwiązywaniu z różnych źródeł informacji. Poniższe zadania należy przesłać na podany adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Można przesłać w wersji elektronicznej, mogą to być zrobione zadania w zeszycie i zdjęcie, może być scan kart pracy. Sposobów jest wiele, pozdrawiam.

kl. 7 ---->pobierz

kl.8--------> pobierz

 

PODANIA DO POBRANIA

  

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE