Drodzy Uczniowie,

w związku z nietypową sytuacją w jakiej się znaleźliśmy w ramach zajęć z matematyki prosimy zalogować się na stronie  https://matlandia.gwo.pl . Jest to platforma edukacyjna na której znajdziecie zadania interaktywne do każdego z omawianych na lekcji działów. Prosimy systematycznie rozwiązywać zadania z poszczególnych działów.

Drodzy Uczniowie, Wasze postępy w działaniu będą widoczne w e-dzienniku nauczyciela.

Logując się pierwszy raz, może się zdarzyć, że będziecie poproszeni o podanie imienia i nazwiska lub numeru z dziennika, prosimy podać imię i nazwisko.

Loginy i hasła do platformy otrzymacie od wychowawców. 

 W razie pytań lub problemów z logowaniem prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Powodzenia!

Nauczyciele matematyki : )

Materiały do pobrania kl 4-5-6-7-8 -------> pobierz

Kontakty do nauczycieli:

Agnieszka Błaszczak ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Barbara Wilczewska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Mariusz Szajewski ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

PODANIA DO POBRANIA

  

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE