Drodzy uczniowie

Zostańcie w domu w trosce o własne zdrowie i bezpieczeństwo innych osób. W wolnej chwili  przeczytajcie krótkie bajki i opowiadania z przesłaniem.                                               

bajki------> pobierz

 

Porady pedagoga

Bezpieczeństwo. Profilaktyka zdrowia.    >>>>>  Materiały do pobrania + zdrowy styl życia+ Szlachetnie zdrowie

 Wskazówki dla ucznia dotyczące  nauki w domu 

  • Przygotuj biurko / miejsce do nauki – zrób porządek w pokoju i na biurku; schowaj do szuflady wszystko, co rozprasza uwagę; przewietrz pokój.
  • Ucz się systematycznie,zgodnie z planem lekcji przez 30-45 minut, potem zrób sobie 5-15 minutową przerwę.
  • Pamiętaj, siedź prosto przy biurku iucz się przy naturalnym świetle. Na bieżąco odrabiaj prace domowe. Przestrzegaj zasad bezpiecznego korzystania z Internetu.
  • W trakcie przerwy ruszaj się (wykonuj proste ćwiczenia: wymachy rąk, przysiady), by pobudzić krążenie. Nie przejadaj się,  pij dużo wody mineralnej.

  Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu 

  • korzystaj ze stron odpowiednich do swojego wieku;
  • nie klikaj w nieznane linki i załączniki z e-maili;
  • nie otwieraj e-maili z nieznanych źródeł.;
  • uważnie pobieraj pliki z sieci;
  • nie podawaj swoich danych osobowych, numeru telefonu, adresu zamieszkania, haseł, nie udostępniajcie swoich zdjęć oraz zdjęć innych osób.

 

Puczyńska Ewa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  

Drodzy rodzice i opiekunowie,

jestem ciekawa, jak sobie radzicie w tym trudnym dla wszystkich czasie?

Co Was najbardziej niepokoi i martwi?

 Jak całą tą niełatwą sytuację znoszą Wasze pociechy?

 Czy udaje się Wam zmobilizować własne dzieci do nauki?

 Odzywajcie się w wolnej chwili.

Piszcie, co u Was i jak się czujecie.

 Bądźmy razem pomimo odległości.

  Pozdrawiam Was serdecznie.

  Marta Nowik – pedagog szkolny SP30

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Drogi Rodzicu i Uczniu.

W związku z zaistniałą sytuacją, w trosce o zaspakajanie potrzeb rozwojowych i edukacyjnych uczniów naszej szkoły proponujemy wsparcie psychologiczno – pedagogiczne w formie zdalnej z wykorzystaniem technologii informatycznej w sytuacji trudnej, kryzysowej lub innej wymagającej naszej pomocy, Rodzicu oraz Ty Uczniu możesz kontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Psycholog D. Jopa –  786188000

Pedagog – E. Puczyńska -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logopeda – K. Kordu -    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rewalidacja – M. Sulewska -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rewalidacja – A. Szydłowska -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Socjoterapeuta –  A. Bakun -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE

 

 

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz