W środę, 13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiegozłożyli najserdeczniejsze życzenia Pani Dyrektor, wszystkim Nauczycielom,  Pracownikom administracji i obsługi oraz Panu Pawłowi. Do życzeń dołączyli własnoręcznie wykonane i ozdobione aniołki.

Opiekun SU

Ewa Skwierczyńska

Dnia 30 września 2020 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania na rok szkolny 2020/21. Głosowanie było tajne, a każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach. Po podliczeniu głosów wyłoniono Zarząd oraz członków poszczególnych sekcji.

WYNIKI

wyborów do Samorządu Uczniowskiego

przeprowadzonych dnia 30 września 2020 r.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego: Martyna Sulima

Zastępca: Damian Klepacki

Sekretarz: Jakub Poduch

Sekcja wolontariatu:

Przewodnicząca: Amelia Lengiewicz

Zastępca: Amelia Piszczatowska

Sekcja kulturalna:

Przewodniczący: Julia Predko

Zastępca: Julia Jadwiga Pietrzeniec

Sekcja sportowo-porządkowa:

Przewodniczący:  Isa Rasaev

Zastępca: Patryk Zamojski

Zbiórka dla Kubusia.

Od 8 do 20 października 2020 r., z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, w naszej szkole  odbywała się zbiórka kasztanów dla cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni dwuletniego Kubusia z Hajnówki. Dzięki zaangażowaniu naszych wspaniałych uczniów i nauczycieli uzbieraliśmy naprawdę spore pudło kasztanów, które następnie przekazaliśmy organizatorom zbiórki.

Ale na tym nie kończy się nasza wspólna pomoc Kubusiowi. W dalszym ciągu w naszej placówce trwa akcja zbierania nakrętek i groszy. Lek, który może uratować Kubusiowi życie kosztuje około 9,5 mln zł, a nam wciąż brakuje 5,3 mln złotych.

Więcej informacji na temat pomocy Kubusiowi można przeczytać na stronie:

Opiekun SU

Ewa Skwierczyńska

,,Idą święta nie o smsie  lecz o kartce pamiętaj”

Na świecie już ponad 5 mld ludzi korzysta z telefonów komórkowych, a ponad 4 mld korzysta z internetu.  Nowe technologie są dla nas ważne , ułatwiają  codzienne  życie , dostarczają rozrywki, pomagają być w kontakcie z innymi,  ale pamiętajmy że nigdy nie zastąpią nam drugiego człowieka! Badania pokazują , że w sieci spędzamy około 6 godzin dziennie, a z bliskimi około 1 godziny.

Dlatego też w grudniu przystąpiliśmy do akcji pt: ,,Idą święta nie o smsie  lecz o kartce pamiętaj”, podczas której zachęcaliśmy dzieci, młodzież, rodziców  naszej szkoły ,a także grono pedagogiczne do odłożenia telefonu i ,,włączenia” relacji.

Mikołajki w naszej szkole!
6 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Mikołajki. Z tej okazji było wiele atrakcji. Samorząd Szkolny zorganizował kiermasz ciast z mnóstwem słodkości oraz cała społeczność szkolna bawiła się robiąc zdjęcia w fotobudce. W szkole był też Mikołaj z elfami , który rozdawał cukierki. To był dzień pełen wrażeń!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz wkrótce udostępnimy linka do galerii fotobudki.