ŚWIĘTO SZKOŁY
Dnia 14.04.2016 r. obchodziliśmy Święto Szkoły, a dokładnie mówiąc 55-lecie powstania Szkoły Podstawowej przy Pogotowiu Opiekuńczym im. bł. Edmunda Bojanowskiego. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej w Białymstoku pod przewodnictwem arcybiskupa Stanisława Szymeckiego, a następnie przeniosła się do szkoły gdzie uczniowie i pedagodzy przygotowali część artystyczną. Odwiedzili nas znamienici goście, były życzenia, prezenty, wpisy do kroniki szkolnej i wspomnienia najdłużej pracujących pracowników szkoły.

Szanowni Państwo.

To niezwykły honor i zaszczyt móc Państwa witać, spotykać i gościć. Mam wrażenie, że w dzisiejsze święto wzruszają się nawet zacne, szkolne mury - bo oto spotkanie, które łączy w sobie zapisane kartki 55-letnich wydarzeń szkoły.

Czytaj więcej: 55-lecie SP nr 30

 

PODANIA DO POBRANIA

  

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE