X Profilaktyczno – Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 30

       Mityng, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 30 w Białymstoku  i Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białymstoku odbył się 5 grudnia 2018 r. na Pływalni Sportowej BOSIR w Białymstoku przy ulicy Włókienniczej 4. W zawodach wzięło udział blisko 100 zawodników w kategorii szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Byli to reprezentanci szkół specjalnych i integracyjnych naszego miasta. Zawody odbyły się w 10 konkurencjach, począwszy od dystansu 15 metrów ze sprzętem, dla uczniów o niższych umiejętnościach, poprzez 25 lub 50 metrów w różnych stylach, kończąc na 4 – osobowych sztafetach. Celem zawodów była integracja dzieci i młodzieży oraz popularyzacja pływania jako dyscypliny sportu wśród uczniów białostockich szkół. Nasza szkoła była głównym organizatorem tych zawodów. 

Główne trofeum - Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 30 zdobyła Zespół Szkół Zawodowych Nr 5.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

IX Profilaktyczno – Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 30 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

       Mityng, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 30 w Białymstoku  i Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białymstoku przy współudziale Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Białymstoku , odbył się 4 grudnia 2017 r. na Pływalni Sportowej BOSIR w Białymstoku przy ulicy Włókienniczej 4. W zawodach wzięło udział blisko 70 zawodników w kategorii szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Byli to reprezentanci szkół specjalnych i integracyjnych naszego miasta: Szkoły Podstawowej nr 30, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, Domu Pomocy Społecznej, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych, Szkoły Podstawowej nr 17, Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 51, Szkoły Podstawowej nr 45. Zawody odbyły się w 10 konkurencjach, począwszy od dystansu 15 metrów ze sprzętem, dla uczniów o niższych umiejętnościach, poprzez 25 lub 50 metrów w różnych stylach, kończąc na 4 – osobowych sztafetach.

Główne trofeum - Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 30 zdobyła Szkoła Podstawowa nr 11, uzyskując imponujące 284 punkty.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

IX Profilaktyczno-Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora SP30 w Białymstoku -->Komunikat organizacyjny (pobierz)

 www.bialystok.pl

VIII Profilaktyczno – Integracyjny Mityng w Pływaniu

o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 17 w Białymstoku

         Dnia 14.12.2016 r. odbył się VIII Profilaktyczno – Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 17 w Białymstoku zorganizowany przez Zespół Szkół nr 17 w Białymstoku przy udziale współorganizatorów:  Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białymstoku, Dom Pomocy Społecznej w Białymstoku, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Białymstoku.

Czytaj więcej: Mityng 2016 r.

 VI  Profilaktyczno – Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 17 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Dnia 10 grudnia 2014 r. na obiektach Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Pływalnia Sportowa odbył się VI Profilaktyczno - Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora ZS 17.

Czytaj więcej: VI Profilaktyczno-Integracyjny Mityng w Pływaniu

 

PODANIA DO POBRANIA

  

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE