Choinka Nadziei 2019

Święta Bożego Narodzenia są najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera, jest to również okazja do kolędowania i w związku z tym w dniu 19 grudnia 2019 r. uczniowie: Amelia Lengiewicz, Wiktoria Oskreba–Janik, Martyna Sulima, Ilona Roszkowska, Paulina Zalewska, Mateusz Rzemek, Mateusz Piotrowski i nauczyciele: Marzena Abuzareba, Agnieszka Błaszczak, Dominika Jopa, Katarzyna Zajkowska uczestniczyli w świątecznej akcji charytatywnej „Choinka Nadziei”, która promuje wolontariat młodzieży w domach pomocy społecznej, a tym samym kształtuje szlachetne i otwarte postawy uczniów.

 

Grupa udała się do Domu Pomocy Społecznej na ulicę Świerkową 9 w Białymstoku, ubrała choinkę a następnie wykonała koncert kolęd. Spotkanie zakończyło się życzeniami świątecznymi i słodkim poczęstunkiem. Wzruszenie malowało się na twarzach widzów. Było to również wielkie przeżycie dla naszych uczniów. Mamy nadzieję, że wnieśliśmy odrobinę radości i świątecznego nastroju dla ludzi starszych, samotnych i chorych. Nasza szkoła już po raz ósmy brała udział w akcji „Choinka Nadziei”. 

       

 

PODANIA DO POBRANIA

  

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE